A może tak stały dochód?

Dwóch przyjaciół próbowało swoich sił w grach liczbowych. Po coraz bardziej udanych przygodach z grami Multi Multi i Lotto Plus postanowili zmienić swoje przyzwyczajenia.
Szczęście sprzyjało im także w życiu codziennym. Zatrudnili się na stacji benzynowej znajdującej się nieopodal. Praca trudna, żmudna i wyczerpująca, ale całkiem dochodowa. Jednak zarobki mogą być jeszcze wyższe. A te zapewnia gra liczbowa zwana ekstra pensją. Możliwość otrzymywania stałego dochodu 5000 złotych co miesiąc przez 20 lat – brzmi bardzo kusząco! Nie trzeba sie obawiać o stałe finanse.

 

Obaj mieli już w przeszłości niemiłe sytuacje związane z pochopnym wydawaniem pieniędzy i łatwym trwonieniem olbrzymich sum. 5000 złotych – to nie aż tak wiele, więc nauczą się cierpliwości, rozsądku i umiejętnego korzystania z zasobów finansowych. Najpierw na spokojnie spłacą długi, odremontują dom, a następnie będą realizować swoje zachcianki. Dzień pracy powoli dobiegał końca. Obsłużyli jeszcze ostatnich klientów, pospieszenie zamknęli sklep i udali się znów do kolektury. Tym razem jednak będą śledzić zakładkę z napisem “wyniki ekstra pensja“.

 

Author: coffeenow.pl