Rodzaje posadzek – posadzki dekoracyjne żywiczne epoksydowe Warszawa

Wykonanie posadzek to element pracy, który wymaga doświadczenia, staranności i fachowej wiedzy. na rynku znajduje się wiele posadzek, na przykład epoksydowe, żywiczne, dekoracyjne. Każdy z tych typów nieco różni się sobą konkretnymi właściwościami.

Posadzki dekoracyjne

Posadzki te odznaczają się przede wszystkim ciekawymi wzorami, efektami czy niecodzienną kolorystyką, więc poza tym, że są wytrzymałe ich estetyka znacznie wybija się ponad inne. Posadzki dekoracyjne często stosuje się na przykład na basenach. Posadzki dekoracyjne warszawa – do wyboru jest wiele produktów.

Posadzki żywiczne Warszawa

Posadzki te świetnie sprawdzą się w miejscach, w których za wszelką cenę chcemy uniknąć kurzu opadającego na podłogę, ponieważ wykazują się naturalnymi właściwościami antyelektrostatycznymi; można je także wykonywać na starych podłogach, wyglądają elegancko i efektownie, szczególnie, jeśli się błyszczą lub zastosowano półbłysk. Podłoga z żywicy Warszawa – żeby powstała trzeba dobrać odpowiednią powłokę do nawierzchni.

Posadzki epoksydowe Warszawa

Podłogi epoksydowe warszawa to podłogi wykazujące się silną opornością na wszelkie mechaniczne naciski, są więc wytrzymałe mechanicznie i chemicznie.

 

Author: coffeenow.pl